סים לחול

אחד הנושאים שצריך להתייחס אליהם בעת ארגון של נסיעה לחוץ לארץ הוא אופן התקשורת בעת השהייה ביעד. יש כיום כמה וכמה אפשרויות וכמובן שלכל נוסע יש את מה שחשוב לו ואת רמת הזמינות הנדרשת לו וממנו. על מנת לבחור בצורה נכונה ומושכלת חשוב להכיר את האפשרויות השונות וכל לקבל את ההחלטה. כיום הדרך הזולה והנוחה ביותר היא באמצעות רכישת חבילת תקשורת של סים לחול, כלומר כזאת שנצרבת על כרטיס האי-סים שמורכב באופן מובנה לכל טלפון נייד חכם. כך לא צריך להחליף כרטיס ולהתעסק עם פתיחת המגירות העדינות של הטלפון ועדיין להיות זמינים מרגע הנחיתה במדינת היעד.

מה המשמעות של רכישת סים לחול?

מי שלא מעוניין לרכוש חבילת גלישה מספק הסלולר שלו בשל המחיר הגבוה אך גם לא רוצה רק להיות תלוי בנקודות חיבור חמות במרחב שאליו הוא נוסע – יכול לבחור בין שתי אפשרויות של כרטיס סים לחול. האחת היא החלפה פיזית של הכרטיס שלו בכרטיס פיזי מקומי שיתחבר לרשת המקומית והאפשרות השנייה היא צריבה של חבילת גלישה לכרטיס האי-סים המובנה בטלפון שלו, מה שעדיף בהרבה. כך לא צריך להחליף כרטיס, לזכור להחליף או חלילה לשכוח את הכרטיס המתאים בבית ובעצם אין צורך לבצע שום פעולה טכנית מלבד רכישה מקוונת של החבילה וסריקה של הקוד לשם ההפעלה שלה.

היתרונות של שימוש בכרטיס האי-סים של הטלפון

מכיוון שמדובר ברכיב שכבר ממילא מותקן בטלפון הנייד הרי שאין סיבה שלא לעשות בו שימוש, בוודאי לאחר שמבינים שהשימוש בו הוא זה בעל הכי הרבה יתרונות ונוחות. באמצעות סים לחול בדרך זו אפשר להיות זמינים ללא הפסקה, לא צריך להחליף את הכרטיס שבתוך הטלפון ויש לא מעט ספקי סלולר שדרכם המספר הקבוע של הנוסע נשאר זמין גם בחוץ לארץ. כך נשארים זמינים כל הזמן במחיר כדאי ונוח וללא התעסקות טכנולוגית מורכבת.

esim – כרטיס הסים המובנה שמאפשר לכם לרכוש חבילת גלישה או שיחות לכל מקום בעולם, להיות זמינים ללא הפסקה וכל זאת במחיר נמוך בהרבה מחבילת הגלישה של ספק הסלולר שלכם.

סים קארד לחול

מי שנוסע לחוץ לארץ, בין אם מדובר בנסיעת עבודה או בנסיעה לצורך חופשה צריך לחשוב על האפשרות שתהיה לו הכי מתאימה מבחינת זמינות במהלך החופשה עם הטלפון הנייד שלו. הוא יכול לרכוש חבילת גלישה דרך חברת הסלולר שלו, יכול לקנות בנפרד סים קארד לחול שיהיה מקומי ויתאים למדינת היעד, יכול להגיע בלי שום חבילת גלישה ולהסתמך על חיבור לנקודה חמה איפה שאפשר והאפשרות האחרונה והטובה ביותר בשנים האחרונות – צריבת חבילת גלישה לכרטיס האי-סים המובנה בטלפון הנייד החכם שלו. בדרך זו הוא יכול להשיג חבילת גלישה נוחה ואיכותית במחיר כדאי ואטרקטיבי בלי הצורך לבצע החלפה של כרטיס הסים שבתוך הטלפון שלו.

למה צריך סים קארד לחול?

מי שרוצה להמשיך לעשות שימוש בטלפון הנייד שלו במהלך השהייה בחוץ לארץ צריך למצוא דרך אשר באמצעותה הטלפון שלו יתחבר לרשתות הסלולריות המקומיות וכך יישאר זמין, לרבות עם אותו המספר שלו. זה בדיוק מה שעושה כרטיס סים קארד לחול. הכרטיס מאפשר לטלפון להתחבר לרשתות המקומיות וכך הנוסע יכול להמשיך להשתמש בטלפון שלו בצורה רגילה משל היה בישראל כחלק מהשגרה. כעת מה שנותר זה לבחון את האפשרויות אשר עומדות בפניו ולבחור מתוכן את זאת שתהיה הכי מתאימה לו מכל הבחינות והשיקולים – המחיר הכספי, הנוחות וכמה שפחות התעסקות עם רכיבי הטלפון הפנימיים.

היתרון של כרטיס אי-סים בעת נסיעה לחוץ לארץ

כרטיס האי-סים הוא רכיב מובנה בטלפון הנייד. לא צריך להוציא אותו או להחליף אותו באחר ומכאן היתרון של השימוש בו עבור מי שפחות נוחה לו ההתעסקות הטכנולוגית. כרטיס זה יכול לשמש בתור סים קארד לחול ללא מגבלה של נפח גלישה או משך זמן שיחות, זאת בשל הנתונים ההתחלתיים שלו שהם גבוהים מאד ממילא (נפח גלישה גבוה והרבה דקות שיחה). מאפיינים אלה הופכים את השימוש באי-סים לכרטיס ללא הגבלה.

כרטיס esim מתאים לכל נסיעה ולכל מדינה. אתם יכולים גם לעשות בו שימוש כאן בישראל וליהנות מתקשורת איכותית במחירים מצוינים!

סים לחול ללא הגבלה

מי שמתכנן לנסוע לחוץ לארץ, ללא קשר למהות או מטרת הנסיעה ולא משנה לאן – יודע שחבילות הגלישה שמוצעות דרך חברות הסלולר נחשבות ליקרות, יחסית, ונפח הגלישה בהן מוגבל מאד. כבר הרבה זמן שיש צורך וביקוש מהשטח לאלטרנטיבה של כרטיס סים לחול ללא הגבלה שאפשר יהיה לגלוש איתו ללא הפרעה ובתשלום הרבה יותר נוח ואטרקטיבי. כיום סוף סוף זה אפשרי והרבה מאד אנשים עושים שימוש בטכנולוגיית האי-סים, שזהו בעצם כרטיס מובנה בתוך הטלפון הנייד שלהם. בניגוד לסים מקומי שצריך להחליף ולהכניס אל תוך הטלפון, האי-סים כבר מובנה בו כחלק מהחומרה של הטלפון וצריך לצרוב אליו חבילת גלישה.

סים לחול ללא הגבלה – מה זה אומר?

כאמור, עד היום האפשרויות היו רכישת חבילת גלישה דרך חברת הסלולר שמנויים בה או הסתמכות על נקודות חמות במיקומים מסוימים במקום שאליו נוסעים. ככל ומדובר בחבילות גלישה או שיחות – תמיד תהיה בהן הגבלה כלשהי של נפח גלישה או של משך שיחות. כאשר בוחרים את כרטיס האי-סים שכבר מובנה בטלפון מקבלים מעצם כרטיס סים לחול ללא הגבלה, שכן ברוב המקרים הרכישה תהיה תקפה למשך תקופה של חודש בערך ומכיוון שמדובר בדרך כלל בנסיעות הרבה יותר קצרות הרי שמתקבל בפועל מצב של גלישה אינסופית. כך או כך אפשר בכל מקרה להאריך את החבילה בתשלום עבור חודש נוסף.

החשיבות של זמינות גם כשנוסעים לחו”ל

לכל אדם יש את השיקולים והנסיבות שלו ככל וזה קשור לנסיעות לחו”ל. יש את מי שלא קריטי לו עניין הזמינות אך יש גם לא מעט אנשים שמחפשים כל פתרון במחיר אטרקטיבי לכרטיס סים לחול ללא הגבלה שיאפשר להם להיות בקשר רציף בכל רגע גם כאשר הם בחו”ל. עם כרטיס האי-סים זה בהחלט אפשרי וכל שנותר להם זה לבחור את החברה אשר ממנה הם ירכשו את חבילה הגלישה.

נוסעים לחו”ל ומעוניינים בחבילת גלישה? עם esim תקבלו תמורה גדולה ומשמעותית בהרבה מאשר עם כל חבילת גלישה מוצעת דרך חברות הסלולר.

עוד בנושא

מכשירים תומכים esim
איך עובד esim?
סים לחול
דילוג לתוכן